Ameliyatsız Yüz gençleştirme yöntemleri

Ameliyatsız Yüz gençleştirme yöntemleri

Ameliyatsız yüz gençleştirme germe mümkün mü?

Değerli okurlarımız Yaşlanma belirtilerinin en önemli konularının başında yüz ve bölgesinde yaşanan hacim kayıpları geliyor. Sonrasında Kırışıklıkların da takip ettiği bu süreçte İnsanların imdadına ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları yetişiyor.

Ameliyatsız Yüz gençleştirme yöntemleri nelerdir

“Yüzdeki dolgunluk kayıpları, var yağ oranındaki düşüş, yağların yer değiştirmesi ve zamanla zayıflayan ve farklı bir şekle giren iskelet yapısından da kaynaklanıyor” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur sıklıkla gözlemlenen dolgunluk kayıplarını ve kırışıklık bölgelerini anlattı: Yanaklar, gözyaşı kanalında beliren çukurluk, nazolabial çizgiler yani burun ve yanak arasında belirginleşen çizgiler, belirginliğini kaybeden elmacık bölgesi, barkod çizgileri yani dudak üstü ve çevresindeki dikine çizgiler, alt çene bölgesindeki çökme ve sarkma, göz çevresindeki ve alın bölgesindeki kırışıklıklar yaşlanmanın farklı aşamalarında karşılaştığımız durumlardır.

Ameliyatsız yüz gençleştirme alternatifleri söz gelimi örümcek Ağı estetiği, dolgu, botoks ve başka medikal uygulamalar son derece üretken ve etkili sonuçlar almamızı sağlıyor”.

ameliyatsiz-yuz-genclestirme-yontemleriRevizyon gereklidir

“Yaşlanma devam eden fizyolojik bir süreçtir bu sebeple hedeflenen görüntüye ulaşma ve bu görüntüyü korumak için uygulanan tedavi planının zamanı geldikçe revize edilmesi son derece önemlidir” diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur ayrıca ameliyatsız sima gençleştirme yöntemlerinde kişiye hususi hususi tedavi planlamasının çok fazla ciddi olduğunu açıkladı.

Tedaviler bireyselleştirilmelidir

“Dolgu ve botoks uygulamalarında, örümcek Ağı estetiğinde sık şekilde kişiler tek bir sahaların tedavisi için başvurabilirler. fakat sadece bir tek piyasası baz saha uygulamalar, dengesiz bir dağılıma, organik olmayan bir sonuca yol açabilir. Bu sebeple total şekilde yüzün değerlendirilmesi ve bireysel, kişiye hususi bir planlamanın tedaviye dahil edilmesi gerekir.

Bu doğrultuda hastanın bireysel gereksinim, istek ve tercihleri de göz önünde bulundurularak, tedavinin bireyselleştirilmesi son derece önemli bir şeydir. Tedavi planlamasında hastanın cinsiyeti, sima ve cilt tipi ve var estetik müdahaleleri göz önünde tutulup, yapılacak uygulamanın öteki alanlara etkisi hesaplanarak planlanmalıdır” diyen Cihantimur mutlaka tedavi planının hasta ile paylaşılması gerektiğini, kısa ve uzun vadede belirlenen hedeflerle, beklenilen sonucun tartışılmasının önemini de belirtti.

şifreleri çözmek lazım

Cihantimur bununla birlikte şunları söyledi: “özellikle yüz sahasında ele alınan gençleştirme uygulamaları, hacim kazandıran ve cilt dokusunu tekrar yapılandıran bir yaklaşımla yapılır. En başta bireysel ihtiyaçları ele alarak ve en nebati görüntünün elde edilmesi amacıyla tasarlanan bu uygulamalarla, bundan sonra gençliğin şifresi bireysel çözümlerle deşifre edilmekte. hepimizin kendine özgü bir yüz ifadesi olmaktadır ve gençleştirme uygulamalarında bu ifadenin korunması ve tabii optimum sonuçları elde etmek için insana hususi tedavi planlaması yapılmalıdır.

Noktasal ve hastanın profiline göre yapılandırılan uygulamalarla ve doğru noktaları bularak ilerleyen tedavilerle gençleştirme çalışmalarının yapılması gerekir. Her kişide bu noktalar farklı şekilde şifrelenmiştir. Bu şifreler çözülünce güzellik oryaya çıkacaktır. Önemli olan her bireyde farklılık arz eden doğru noktaları bulmaktır”.

Kaynak : http://www.milliyet.com.tr/

Ameliyatsız yüz germe

Ameliyatsız iple yüz germe

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.