Aşk Büyüsü ve Medyumlar

admin

Yazarın şu ana kadar yazılmış 748 makalesi bulunuyor.

Aşk Büyüsü ve Medyumlar

Aşk duygusu dünyanın en kutsal duygularından biridir. Her insan ömründe en azından 1 kez olsun aşk duygusunu tadar. Aşık olduğu kişinin de ona aşık olmasını ister. Bu kimi zaman mümkün olsa da kimi zaman da mümkün olmaz. Aşkınız karşılıksız kalır. Bu gibi durumlarda ise aşk acısı çekmek kaçınılmaz olur. Sizlerde eğer sevilip, sevilmiyor aşk acısı çekiyorsanız alanında uzman ve gerçek olan medyumlar hocalardan yardım alarak muradınıza erebilirsiniz. Doğuştan üstün yeteneklere ve ilme sahip olan medyumlar sayesinde sizlerde huzura, refaha ve mutluluğa kavuşabilirsiniz.

Aşk büyülerinin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bazıları sadece dua, vefk ve tılsımlar ile hazırlanırken bazı aşk büyülerinde ise bakır levha, at nalı, aşk için yapılan intikam büyüsü, saç teli, acı biber kullanılmaktadır. Yapılacak olan büyünün içeriği, türü ve duaların şekli ise yardım için gelen kişinin istek, amaç ve sorunlarına göre değişmektedir.

Aşk büyüleri kişilere özel olarak hazırlanır. Büyü yapılacak olan kişinin adı, anne adı, doğum tarihi gibi bilgiler kullanılır ve ebced hesabı ile hesaplanır. Eğer bu ebced hesabı yanlış olursa büyü kesinlikle tutmaz. Bu yüzden verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra ise yardım ve destek aldığınız medyumu da iyi seçmelisiniz. Alanında uzman, deneyimli, resmi ruhsatı bulunan, gerçek medyumlar aracılığı ile yardım alırsanız kesin sonuçlar elde etme şansınız daha yüksek olacaktır.

Acı biber aşk büyüsü adından da anlaşıldığı gibi kırmızı acı biber kullanılarak yapılmaktadır. Kırmızı biberlerin üzerine kişinin ebced hesabı ile hesaplanmış değerleri, bunun yanı sırada çeşitli dualar, tılsımlar yazılır. Eğer işinin ehli, usta olan bir medyum tarafından yapılırsa oldukça etkili bir büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde eşini, sevgilisini terk eden kişi geri döner, veya sevmeyen taraf aşk ile bağlanır.

Aşk büyülerinin kısa süreli etkiye sahip olanları olduğu gibi aynı zamanda ise uzun süreli ve ömürlük olanları vardır. Sizin sorununuz ve amacınız ne ise ona uygun olarak büyü hazırlanır ve uygulanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.