Burçlara Göre Rüya Tabirleri Askmoyra’da

admin

Yazarın şu ana kadar yazılmış 748 makalesi bulunuyor.

Burçların bir çok özelliğini belki biliyorsunuzdur ! ama kişilerin gördüğü rüyalar ve burçlar arasında bir bağlantı olduğunu ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Astroloji uzmanları tarafından detaylı bir şekilde anlatılan rüyalar ve burçlar arasındaki ilişkinin dikkat çeken yanlarını sizler için araştırıp bulduk.

Dikkat Çeken Burçların Rüyalarla ilgili özelikleri;

Koç burçlarının rüyaları genel olarak sakin geçer. Koçların rüyaları çoğu zaman bağımsızlık ve özgürlük gereksinimlerine ek olarak başarılı ve sürekliliği olan bir kariyer istemlerinin bir özetlemesi olarak ortaya çıkar. Genellikle iş hayatı ve çevresi ile ilgili rüyalar görmektedir. Rüyalarının çoğunda birden uyandıkları ve tekrar uyumakta zorluk çektikleri bilinir.

Oğlak burçları genellikle renkli  bir hayal gücüne sahiptir ve bu önemli özellikleri onların  uykularının çok renkli  olmasını da büyük ölçüde sağlar. Rüyalarının genellikle çok derin olmasına rağmen bazen geceleri uykularında  bir kaç kere  uyanmaları da her zaman ihtimal dahilindedir. Genellikle ailesi ve arkadaş çevresi ile ilgili rüyalar gördüğü söylenmektedir. Ayrıca maddiyat ile ilgili bir çok rüya onların hayatlarını yeniden şekillendirdiği söylenir.

Yengeç Hisli ve duygusal bir burç olduğunu bilmeyen yoktur. Harika baba figürleri yengeçten çıkar bu hisli ve duygusal karakterleri nedeniyle yengeç burçları hayatlarında uykuya çok düşkün insanlardır. Ayrıca yengeçler genelde rüyalarında tanımadıkları bir yerde mekanda dolaşır veya bunun neresi olduğunu, nerede bulunduklarını anlamaya çalışırlar. Bir sonraki gün de ise rüyalarını hatırlamakta epey zorlanırlar.  Bu yüzden uykularında rüya görmediklerini sanırlar gerçekmiş gibi yaşarlar. Genellikle aşk hayatı hakkında rüyalar görürler hisli ve duygusal bir burç olduğu için ailesi ile ilgili problemleri bilinç altına attığı için aile bireyleri genellikle çoğu rüyasında baş röldedir.

Diğer burçların rüya ile ilişkilerini öğrenmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. > Rüya Tabirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.