Burçlara Özel Diyet Listeleri

Burçlara Özel Diyet Listeleri

YENİ BULGULARA GÖRE BURÇLARA ÖZEL DİYET LİSTELERİ

Sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorsak eğer bizi taşıyan vücudumuza dikkat etmemiz önem arz etmektedir. Vücudumuza nasıl davranacağımız, günlük yaşama -dünyaya-  nasıl adapte olacağımız bizim elimizdedir. Nasıl vücudumuza iyi bakacağımızı sadece biz belirleyebiliriz çünkü herkezin dünyayla etkileşimi farklıdır. Farklı alerjik reaksyonlar gösteririz ya da farklı alanlara ilgi duyarız. Bilim aramlarının son araştırmalarına göre metabolik işlevleri belirleyen belli başlı fonksyonlar bulunmakta ve vücudun dış unsurlara tepki vereceğini bu şekilde tahmin edebiliriz.

Hepimizin metabolizması farklı çalışır ve bu farklılıklar aslında tespit edilebilir şekilde karşımıza çıkar. Araştırmalara göre ingiliz astrologlar ve beslenme uzmanları farklı burçlara sahip bireylerin vücutlarıda bu burçlarla paralel şekilde birbirleriyle benzerlik göstermekte olduğunu fark etmişlerdir. Metabolik işlemlerin sırası ve yoğunluğu örneğin koç burcu iki kişi için benzerlik gösterdiği ortaya çıkmıştır. Karakteristik özellikleri belirleyen burçların aslında kişinin metabolik fonksyonlarla ilgili benzerlikleri olduğu ortaya çıktıktan sonra beslenme uzmanları astrologlarla beraber ortak beslenme programları (Diyet listeleri) yapmışlardır. Bu diyet programlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz. Diyet listelerinin hepsi 1 haftalık programlar şeklindedir detaylı şekilde ( Sabah / Öğle / Ara Öğün / Akşam ) Şeklinde diyet listesi için sıralanmıştır.

Burçlara Göre Diyet Listeleri Aşağıda Sıralanmıştır. Tıklayıp İlgili Burç’un Listesine ulaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Diyeti

Başak Burcu Diyeti

Balık Burcu Diyeti

Yengeç Burcu Diyeti

Akrep Burcu Diyeti

Terazi Burcu Diyeti

Yay Burcu Diyeti

Oğlak Burcu Diyeti

Koç Burcu Diyeti

Kova Burcu Diyeti

Boğa Burcu Diyeti

İkizler Burcu Diyeti

burclar-ve-diyet

Not : Bu Burçlara göre özel diyet listeleri Astroloji Uzmanı ve Diyetisyen doktor tarafından DiyetSaglikliYasam.Com için Hazırlanmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Kamil dedi ki:

    Burçlara inanan kişilerin çok işine yarayacağına eminim. Sonuçta diyet insanın ruh haliyle bütünleştiğinde işe yarayan bir şey. İnanmak başarmanın yarısıdır diye bir sözde var haliyle burçlara inanan kişiler bu diyetler sayesinde daha rahat kilo verecek, teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.