Burlumbuş Otu Nedir, Ne İşe Yarar?

Burlumbuş Otu Nedir, Ne İşe Yarar?

Burlumbuş Otu Jeli

Son dönemde alternatif tıpa olan ilgi artıyor. Antibiyotik tedaviler yerine doğal içerikli kremler, yağlar, jeller tedavi için kullanılmaya başlandı. Tıbbi olarak ilk dönemlerde kullanılan ilaçlar bugün yeniden önem kazandı. Burlumbuş otu jeli de bu ürünlerden biri… Dünyada yalnızca sayılı bölgeler de yetişen ve en faydalı en kaliteli olanında Karaman’da yetiştiği burlumbuş otu farklı 7 madde ve çınar yaprağı yağı ile jel haline getirilerek kullanılmaktadır.

Burlumbuş Otu Nedir, Ne İşe Yarar?

Türkiye’de Karaman ilinde Toros Dağları’nın eteğinde en verimli haliyle toplanan burlumbuş otu içerisindeki etken maddeler sayesinde ağrıları anında yok eder ve sağlıklı bir yaşam sunar. Eklem başta olmak üzere bel, boyun ağrıları gibi ağrıları yok eder. Bitkisel bir ürün olması nedeniyle yan etkileri yoktur. Toros yamaçların da halk tarafından toplanan bu ot sağlık için müthiş etkili bir ürün olarak çeşitli laboratuarlar da hazırlanmaktadır.

  • Hareket kabiliyetini kaybetmiş olan kişilerde rahatlıkla hareket edilmesini sağlar ve istenilen hareketin gerçekleştirilebilmesi sağlanır. 2 ay düzenli kullanımda 2 yıl boyunca ağrıyı keser.
  • Dünyanın en güçlü ağrı kesici jeli olarak Karaman Göktepe Belediyesi tarafından denetimli bir şekilde piyasaya sürülen burlumbuş otu 7 organik bitki ve çınar yaprağı yağı ile belirli oranlarda karıştırılarak laboratuvarlarda muhteşem bir macun ve jel haline getiriliyor.
  • Burlumbuş jeli başta sürtünme ile oluşan ağrıları engellemek için kullanılır. Losyon şeklinde eklemin hareket kabiliyetini arttırmak amacıyla kullanılır. Uzun vadede ise bu ürün eklemlerde kıkırdak sıvısının yeniden oluşmasına yardımcı olur.

Mucizeyi doğada arayanlar için doğal içerikli ürünler vazgeçilmezdir. Hem etkileri hızlı bir şekilde görülmekte yan etkileri açısından da kimyasal ürünlere göre çok daha zararsız karışımlar olarak görülmektedir.

Burlumbuş otu jeli içeriğinde 7 farklı bitki bulunmasına rağmen bu ürünün en etken maddesi bu ottur. Ürün içeriğinin %10 bu bitkiden oluşmaktadır. Böylece isim bitkinin adını almaktadır. Ağrılara fayda sağladığı için yoğun olarak kullanılan Burlumbuş otu diğer bitkilerin etkisinin artırabilmek ve eklemleri, kemikleri çok daha hızlı nüfuz etmeyi sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Ortalama bir karışım olarak hazırlanmıştır. Bu nedenle de yan etki içermemektedir. Gönül rahatlığı ile tüketebileceğiniz ürün eklem problemi olanların ve kasılmaların sıkça yaşandığı kişilerin bir numaralı tercihi olmalıdır.

Burlumbuş Fiyatı 79 tl‘dir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.