Dietto Nedir? Nasıl Kullanılır, Özelikleri

Dietto Nedir? Nasıl Kullanılır, Özelikleri

En Uygun Kilo için Dezpack Dietto

Düzensiz beslenme ve hareketsiz yaşamdan kaynaklanan obezite ve fazla kilolarınızdan kurtulmak adına firmamızın geliştirdiği ürünümüz olan Dietto ile artık çok kolay bir hale gelmiştir. Fazla kilosu olan kişilerin aklında her zaman diyet yapma fikrini düşünürler fakat günlük hayattaki yoğun tempodaki koşuşturmayla birlikte beslenmeye dikkat edilmesi oldukça güçleşir durumuna gelmektedir. İşyerinizdeyken meyve ve sebze yemek istediğiniz de bunları bulmak oldukça zordur. İşte bu problemleri yaşamamak adına kaliteli ve sağlıklı bir biçimde fazla kilolarınızdan kurtulmayı Dietto ürünümüz ile mümkün kılıyoruz.

Hem de Aç Kalmadan Nasıl Mı?

Diyet denilince diyetteki insanların her zaman aç kaldıklarından yakındıklarını biliriz. Dezpack Dietto ile bu problemi de çözmüş olacağız ve aç kalmadan zayıflamayı size sunmuş oluyoruz. Dezpack Dietto ürünümüz Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’nin her testinden başarı ile geçmesiyle birlikte bu tebliğe uygun olarak faaliyet durumlarına başlamıştır. Anlaşılacağı gibi amacımız sizi aç bırakmak değildir, daha az enerji ile sizin beslenmenizi sağlamaktır.

Peki Dietto Nasıl Kullanılır?

Dietto ürünümüz içerek kullanılan bir üründür. Bilindiği üzere sütün vücutta hem açlığa hem de susuzluğa iyi geldiğini biliriz. Bu ürünümüz de yağsız veya yağlı süt ya da yoğurt ile karıştırılarak kullanılan bir ürünümüzdür. Bu sayede hem tokluk hissi yaşayacaksınız hem de vücudun istediği gerekli besinleri de almış olacaksınız ve böylelikle fazla kalorilerinize de dur diyeceksiniz. Dezpack ürünümüzü kullanırken yağsız tuzsuz yeşillik, şekersiz çay kahve ya da içecek tüketmenizin de bir sakıncası yoktur.

Dezpack Dietto ürünümüz iki aşamayla kullanılmaktadır.

Dilerseniz Dietto videosunu izleyebilirsiniz.

Başlangıç Evresi Dietto Kullanımı

Başlangıç evresinde kullanıma başladığınız ürünümüzü vücuda alışması sağlanır. Günde 3 saatte bir 200 ml Dietto tüketilebilir. Sütle veya yoğurtla karıştırarak içtiğinizde ürünümüz vücudunuza günde 226 kalori alımı olacak. Bir litre kullanımında ise bu sayı 1130 kaloriye çıkacaktır.

Dietto Devam Evresi

Bu 2 günlük bir başlangıçtan sonra uzun süreli dezpack kullanımı sizi bekleyecek. Bu evre asıl kilo verilen evredir. Devam evresinde başlangıca göre 5 saat aralıkla alınan ürünümüz 2 öğün Dezpack Dietto tüketilmektedir. Öğünlerde 300 ml tüketilmelidir. Günlük 600 ml tüketim ile 500 kaloriye yakın bir kalori vücuda alınır.

Eğer kullandığınız ürünümüz sizin için yetersiz gelirse istediğiniz kadar yeşil sebze tüketmek sizin için yeterli olacaktır. Ara öğün de tüketilen yeşillik sizi tatmin edecektir.

Dezpack Dietto Çeşitleri

Dietto ürünümüz her damak tadına hitap etmesi açısından, çilek, çikolata, damla sakızı, hindistan cevizi, muz ve vanilya çeşitli aramolarla karşınıza gelmektedir. 16 günlük ve 30 günlük iki set halinde satışını yapmaktayız.

Dezpack ürünlerimizinin diğer bu tür ürünlerden en büyük farkı son derece sağlık olmasıdır. Sizi güçten yoksun etmeden ve aç bırakmadan sağlıklı bir şekilde zayıflamınızı sağlayacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.