Diş Hekimi Korkunuzu Tatiliniz Sırasında Yenmeniz Mümkün

Diş Hekimi Korkunuzu Tatiliniz Sırasında Yenmeniz Mümkün

Diş Hekimi Korkunuzu Tatiliniz Sırasında Yenmeniz Mümkün

Diş tedavisi söz konusu olduğunda pek çok kişi bu konudaki korkusunu dile getirir. Çocuklukta başlayan diş hekimi korkusu ilerleyen yaşlarda devam eder. Bu nedenle çocukları diş hekimine en sağlıklı yolla alıştırmak gerekir. Büyükler içinse diş tedavisini tatilin içine sığdırmak kulağa hoş gelen bir seçenektir. Kuşadası diş hekimi denildiğinde akla pek çok isim gelebilmektedir. Bir arkadaşınız sizi tatile götürse ve size tatilde iken diş tedavinizin Kuşadası özel diş doktorları tarafından yapılacağını söylese ne tepki verirdiniz?

Tatiliniz sırasında diş tedavinizi yaptırmanız mümkün. Pek çok diş hekimi Kuşadası içinde diş tedavisi ve tatil hizmeti vermektedir. Sağlık turizmi kapsamında Kuşadası özel diş doktorları tarafından verilen bu hizmetten hemen hemen tüm turistler memnun kalmaktadır. Çoğu işinde uzman diş hekimi Kuşadası ilçesinde konaklama, tatil ve diş tedavisi imkânı sunar. Bunlardan biri de Uzman Diş Hekimi Erdem Kaya’dır. Diş Hekimi Erdem Kaya Özel Lotus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde yerli ve yabancı turistlere ayrıcalıklı diş tedavisi hizmeti sunar.

Diş Tedavisinde Son Teknoloji

Diş tedavisinde diş hekimlerinin kullandığı cihazlar büyük önem taşır. Çünkü son teknoloji cihazlar hem hastanın çektiği acıyı azaltmakta hem de çok daha uzun ömürlü kullanım vadetmektedir. Özel Lotus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Diş Hekimi Erdem Kaya en son teknoloji cihazları bulundurmaktadır. Uzman diş hekimi Kuşadası ilçesinde merkezî bir yerde bulunan poliklinikte diş implantından botoks uygulamalarına kadar kadın, erkek ve çocuk hastalarının her türlü şikayetine cevap vermektedir. Botoks ve estetik uygulamaları Erdem Kaya’nın eşi Diş Hekimi Tülay Kaya tarafından uygulanmaktadır. Gülcan Ünsal Çocuk Diş Hekimi Kuşadası Özel Lotus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çocuk hastaların diş tedavilerini yapmaktadır. Çocuk hastalarla titiz şekilde ilgilenen diş hekimi Kuşadası ilçesinde 0 – 15 yaş arası çocuklara ve özel ilgi gerektiren hastalar bakar.

Kuşadası diş doktorları genellikle sağlık turizmini besleyen hizmetler vermektedirler. Yani diş tedavinizi yaptırırken tatilinizi de yaparsınız. Böylece tatiliniz bittiğinde yeni ve sağlıklı bir gülümseme ile evinize dönersiniz. Kuşadası özel diş doktorları arasında Diş Hekimi Erdem Kaya polikliniğinde çok az sayıda diş hekiminin uyguladığı Dijital Diş Hekimliği hizmetini verir. Bu hizmet dişlerinize yapılan dijital dolguların hem ağzınızla mükemmel uyum sağlamasını hem de daha uzun ömürlü olmasını sağlar.

Kaynak: http://dentistinkusadasi.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.