Diyet Sağlıklı Yaşam İçin Gerekli İpuçları

admin

Yazarın şu ana kadar yazılmış 748 makalesi bulunuyor.

Arkadaşlar Her kez tarafından merak edilen Diyet Sağlıklı Yaşam için önemli noktaları sizle paylaşacağım.

1- İLK AŞAMA

Herkes alt sırt üzerindeki baskıyı hafifletmek için kilo verme konusunda ipuçları var mı? Bu noktada sınırlamalar var. Ekim ayında cesaretimi içine sıkarken büyük çekilmiş bir disk (diskektomi ve laminoforaminotomy L5S1) ameliyatı oldum. Acım daha az olsa da, yine de benim uyluk, kalça bölgesi, alt sırt ve uyuşuk bir ayak ağrısı var. NCS/EMG göre kalıcı sinir hasarı olabilir. Hala gündüz ve gece de ağrı Kesici Hydrocodone/Antabuse ve Celebrex alıyorum. Ve hayır, antikonvülsanlar antidepresanlar ya da alamam. İşe ve bazı PT ex takip etmiyorum günlerde olağan 2+ kilometre yürümeye çalışıyorum. bunun zararı yok. Şiddetlendirir ağrı sürüş olarak çalışma haftam azalttı. Bir kol bir kaç ay önce karpal tünel geliştirdim ve baş ağrısı için başka bir katman var. Yaklaşık bir yıl fiziksel acı ile yaşayan her zaman yorgun ve huysuz hissetmemi sağladı. Hala zevk aldığım tek şey müzik ve yemek. Az 30 kilo vermesi yemem gerektiğini biliyorum. Dengeli bir diyet yemek ama çok fazla ve yalvarmak çikolata, tatlı ve tuzlu şeyler yiyorum. Ayrıca bu irritabl bağırsak sendromu, çünkü çok fazla lif veya süt ürünleri yapabilirim. %80 bile kurtarma konusunda oldukça umutsuz hissediyorum. 6 ay kontrol için bir kaç gün içinde beyin cerrahı. Bana ağrı ve ameliyat sonrası iyileşme sahte ve aşırı iyimser bir görüntü verdiğini hissediyorum. PT oldukça yardımcı oldu, ve biraz daha fazla bana zarar verdi. Canını yakmayın ben 2 gün gibi, iyi uyuyun, daha kolay hareket ve hiçbir şey yapmana gerek yok ki. Sızlanan çok yorgunum ve hayatımı geri istiyorum. Eğer biraz kilo verirsem sırtımdan yardımcı olacaktır biliyorum ama acımı azaltmak dair hiçbir garantim yok ve nasıl bilmiyorum.

diyet-saglik

2- PEKİ BUNLAR İÇİN NE YAPMALIYIZ ?

Hiç aynaya baktım ve bu plajda bikini çalışan hedef alacak olan bireysel diyet bulduğunuz yılı olacağını Kendin söyledin mi? Her değişiklik mide yağ ama hiçbir şey kaybetmek aksine etkileyici yapmak için gidiyoruz Kendin söyle. Yani, bir diyet daha bilirsin ama bunun yerine düz bir karın sahip, kıyafetlerin daha sıkı ve kaliteli bir şekilde almak. Karın yağ kaybetmek için hiçbir sihirli iksir veya egzersiz. Burada ancak eğer sürücü ve kararlılık varsa yağ mide kurtulmak için bir yoldur.

Mide yağ kaybetmek için 3 basit adımları ifşa ettim.

1. Küçük sık yemek yiyin. Mide yağ kaybetmek için birincil anahtar 4 – 5 öğün yemek. Midenize yumruk büyüklüğünde. Yumruğunu daha az önemli olan yemek yemek çok mantıklı geldi. Mesele sadece 3 standart yemeklerini ya da akşam yemeğinden kahvaltı ve / veya öğle yemeği ve boğazı daha az yemek eğilimindedir diyet çoğu kişi. O zaman ne olacak? Öğün atladığınız zaman ek kalori son araştırmalar gösteriyor. Ve, her zaman mide streç yumruk daha üstün bir öğün yemek. Yani yağ kaybetmek değil, yağ kazanırsınız. Mide yağ kaybetmek için ilk adımı günde 4 – 5 kere yemektir. Bu dondurma ya da kalori açısından zengin bir halka bir kase yemek için izin vermez. Bunun yerine, %30 protein, %60 karbonhidrat, %10 yağ yemeye çalışın.

2. Egzersiz. İnsanların bir miktar egzersiz düşüncesi yalakalık olabilir ama bu düşündüğün gibi bir şey değil, biliyorum. Mide yağ kaybetmek için kalori yakmak gerekir. Vücudunuzun tüm oranda yağ kaybeder, çünkü kaybetmek mide yağ ve kendisini edemiyor olmasıdır. Vücudun bir alana ancak, zor olabilir. Yani, 30 – 45 ufacık her gün yürüyüş yapın ve mide hedef olan egzersizi ve ek egzersizleri yapın. Bu karın egzersizleri yağ altında Kas firmaya yardımcı olacaktır. Hayır, mide yağ, böylece ek bir bahane kaybedecek bir spor salonu üyeliği gerekmez. Eğer bir spor salonu ya da evde olması ekipmanları erişiminiz varsa, ağırlık kaldırma egzersizleri kas ve metabolizma artar bu da ekleyen tüketmek, kalori miktarını artırmak. Egzersiz mide yağ kaybetmek yapar sonuçta.

3. Doğruyu tespit edilmesi, sadece mide yağ kaybetmek için iki adım atıyor. Peki üçüncü adım? Basit. Adım izleyen yukarıda bir alışkanlık oluşturmalısınız. Bu demektir ki küçük yumruk büyüklüğünde veya 4 – 5 dakika sık yemek her gün. Haftada 30 egzersiz – 45 dakika itibariyle en az altı gün. Eğer tüm potansiyel eğer bileşik egzersizleri ve ağırlık kaldırma egzersizleri mide. Bu ağız kavgası ve son içerir. Daha sonra, 90 gün boyunca bu programı izleyin.

O şekil benim diyet basit bir değişiklik yapmak ve günlük olarak egzersiz olarak orta yaşlarda benim notası ve beklemiyordum. Hem sabah ve akşam yürüdüm ve sadece her öğünde az yedi bu adımları çok basit buldum olmasıdır. Gerekirse dışındaki bir alışveriş merkezinde yürüyüş yapabilirsiniz. 90 günde 4 boyutu 10 boyutu ve yorucu kazak sahile bikini çalışırken karın yağ benim yerime gittim.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.