Evlilikten Sonra Cinsel İlişkinin Bitmesi

Evlilikten Sonra Cinsel İlişkinin Bitmesi

SEKS VE EVLİLİK

Evlenmek herkezin hayalidir. Küçük bir kızken bile bu hayalin peşinden koşmaktasınız. Hatta küçük bir oğlan çocuğuykende bu hayale kapılabilmektesiniz. Yani cinsiyet farketmez herkez için evlilik büyüleyici birşeydir ve her daim bu büyüleyici haliyle kalmasını istersiniz. Peki bu şekilde kalmasını sağlamanın bir sırrı var mıdır?

Uzmanlar beyin üzerinde yaptıkları araştırmalar sonucunda aşkın 17 ay sürdüğünü söylemektedirler. Evlenmeden önce yaşadığınız şeyler bu 17 aya kadar dahil değildir. 17 ay evlendikten sonra başlar. Evlenmenin anlamı beraber yaşamak olduğu için birbirinize bakış açınız tamamen değişir. aynı şekilde seks hayatınızda inanılmaz şekilde canlanır. Evlendikten sonra aynı evde sürekli oturan çiftler her an seks yapabileceklerini bilmekteler ve kendilerini bazen buna zorunlu hissetmektedirler. Seks her bireyin ihtiyacıdır ve aynı zamanda ilişkiyi, evliliği de besleyen en büyük unsurdur.

Seksi abartmak günde bikaç defa yapmak hem sizi yorgun düşürecek hemde belli bir süre sonra monotnlaşmaya başlayacağı için heyecanı kaçacaktır. Bu heyecanı korumak için kendinizi normal zaman dilimlerinde seks yapmaya odaklamanız gerekmekte. evlilik öncesi ayrı kalmalar bazı kavgalar vb. şeylerinetkisiyle her şeyin heyecanı korunabilmektedir ancak evlendikten sonra monotonlaşmamasını sağlamak biraz zordur. Kadınlar olarak hiçbir zaman erkeği eczalandırmak için seksten kaçma yoluna gidilmemelidir. Seks farklı bir boyutta saklanmalıdır. Sıkılsanızda heyecanının kaçtığını düşünsenizde haftada bir kuralını uygulamanız en uygun zaman aralığında seks yapmanız anlamına gelmektedir. Her hafta eşinizle kendinize zaman ayırın ve bu günün gelmesi için heyecanla beklenmesini sağlayın.

Diyet Sağlıklı Yaşam Güzel günler geçirmenizi diler..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.