Gerçek Aşkı Nasıl Anlarsın 7 ipucu

Gerçek Aşkı Nasıl Anlarsın 7 ipucu

Gerçek aşkı anlamanın yolları

Gerçek Aşkı Nasıl Anlarsın

1. İpucu Onsuz bir hayat imkansız gelir

Mümkün değil ki onsuz bir hayat dünya düşünebilesin. Akşam vaktidöndüğün evde kapıyı açıp sana “Hoş geldin” diyen de o sabah yanında uyandığın da o olsun istersin. Bembeyaz bir mutfakta güzel bir kahve içerken karşında o otursun istersin. Ne yaptığın önemli değildir, önemli olan onunla olmasıdır.

2.İpucu Kendin gibi hissedersin

Yanındayken kendini “kadın” gibi hissedersin ve hiç olmadığın gibi hissedersin. Yalan söylemene hiç gerek yoktur. İyi olmadığında geçiştir mene gerek yoktur. O  iyi bilir. Seni, senden iyi tanır çünkü.

3.İpucu Ten uyumu inanılmazdır

Ona dokunmadan görmeden geçen zamanlar senin için zaman kaybından öte değildir ve Parmağının ucuyla da olsa dokunabilmek istersin sadece. Göğsünden daha rahat hiçbir yer yoktur. Yatakta bir adeta yapbozun parçaları gibisinizdir. Birbirini tamamlayan ve asla bir başkasına uymayacak olan bir parça gibisinizdir.

4.İpucu Huzur ancak onunla mümkündür

Huzurlusunuzdur. İstediğiniz kadar size karşı şeyler yaşayın ve birbirinize sarıldığınızda dünya durur. Sessiz otururken aklınızdan “Acaba ne düşünüyor” diye huzursuz hissetmezsin. Bilirsin. Senden başka hiç bir şey geçmez aklından. Senin de aklından başka hiçbir şey geçmez.

gercek-ask5.İpucu Birlikte eğlenirsiniz

Arabada saçma sapan şarkılar sözler söylersiniz birlikte. Sana öyle bir bakar ki seni sevdiğini anlarsın ve Seni öyle bir tutar ki bırakırsa düşeceğini bilirsin. sizin için Deliliğin sınırı yoktur. Sevişirken komik bir şey olur. Birbirine sarılır keyifle gülersin. Çünkü bilirsin. Her şey ancak onunla olduğunda mutlu keyifli ve güzel.

6.İpucu Sadece onunla konuşmak istersin

Başına bir şey geldiğinde her zaman ilk ona anlatmak istersin. Akşam eve geldiğimde kucağına oturayım da ona bir bir yaşadıklarımı anlatayım istersin. Onunla konuşmak sizin için dünyanın en güzel şeyidir. Sustuğunda bile içinden konuşturur sun onu. Çünkü sesini duymadan 1 dakikanın bile geçmeyeceğini bilirsin.

7.İpucu Gurur da neymiş!

Gururun ve egon adına ne dersen de! Hiçbiri onu görmek ve ona dokunmak veya onunla konuşmaktan daha önemli değildir. Köpek gibi ağlayacağını ve yanacağını bilsen de onsuz olmak istemezsin. Onsuz olmaktansa onunla beraber yanmayı tercih edersin.

Öyle işte. Anlayacaksın fark ediceksin. Onu bulduğunda o olduğunu hisset dip anlayacaksın. Ne zaman, nerede ve nasıl bilemiyor tabi insan. Belki hayatına çok erken olarak girmiştir, belki de geç kalmıştır. Ama onu tanıdıktan sonra yaşamının hayatının bir daha asla aynı olmayacağını bilirsin. Aranıza ne girerse girsin ve ne olursa olsun onun var olduğunu öğrendikten sonra tüm yolların sonunun ona çıkacağını bilirsin ve Gerçek Aşk ın o olduğunu anlarsın.

İşte sizde böyle birini bulduysan sımsıkı sarıl. Sadece sevgi göster sarıl. Devamı zaten gelecek emin olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.