İsveç Diyeti

İsveç Diyeti

Tüm Ayrıntılarıyla İsveç Diyeti listesi

Bugün Türkiye’de muhabbet aralarında sohbet ortamlarında İsveç`ten konuşulunca insanların şahısların aklına isveç diyeti geliyor. İsveç Diyetini uygulayanlar herkes iki haftada 7 ile 20 kilo çivarında verebildiğini belirtti. Dahası diyetin en büyük niteliği metabolizmayı yüzde yüz değiştirdiği için 2 sene boyunca hiç kilo alınmamasını sağlandığı ifade ediliyor. Amerikan Sağlık Vakfı acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarına İsveç diyetini öneriyor.

Değerli okurlarımız 35 Yaş üstü şahısların ve ciddi sağlık problemi olanların Amerikan kalp Vakfı\`nın hiç bir diyeti yapmamaları gerektiği en baştan önemle belirtiliyor. 3 Günde tam 4.5 kilo verebileceğiniz bu önemli İsveç diyeti üçüncü günün sonuda bırakmalı ve tekrar etmek istiyorsanız kesinlikle en az bir hafta kesin ara vermelisiniz. Uzmanların önerileri bu şekilde İsveç Diyeti`nin uygulanış sırasında size belirtilenin dışında olarak çay, kahve ve meşrubat içilmemesi aynı zamanda kahveye hiç bir şekilde belirtilenin dışında ilave katkı yapılmaması gerekir ve ayrıca, Tuz ve belirtilenin dışında şeker kullanılmaması ve yeşil salatanın her zaman limonlu ve zeytinyağlı yenilmesi ve ölçüsü belirtilmeyen yiyeceklerin (salata, haşlanmış ıspanak ve meyve gibi) çoğunlukta bir porsiyon olarak hesaplanması gerekmektedir. Ayrıca diğer bi yararlı nokta Günde 2 Litre kadar Su içilmeli Aralıklarla. İsveç Diyet 13 Günden fazla kesinlikle sürdürülmemeli. İKİ aydan kısa sürede diyet tekrarlanmamalı. Ayrıca Gün arasında öğle ve akşam yemekleri yer değiştirebilir.

isvec-diyeti-foto

İsveç Diyeti Nasıl Yapılır Önemli Kurallar

1. bununla beraber çay, kahve ve içecek içilmemeli.
2. Günde 2 litre kadar su içilmeli.
3. Diyet 13 günden fazla olucak şekilde sürdürülmemeli.
4. Diyeti ancak 6. günde kesebilirsiniz.
5. 2 aydan kısa bir sürede diyeti tekrarlanmamasını öneriyoruz.
6. Ayırca isterseniz gün içinde öğle ve akşam öğünleri yer değiştirilebilir.

İsveç Diyeti Listesi önemli
Tavsiyeler

1. Brokoli bulamazsanız alternatif besin olarak karnı bahar rahatlıkla yiyebilirsiniz.
2. Kolesterolü yüksek bir besin olan yumurtanın akını yiyebilir.
3. ölçü ve tutar belirtilmeyen yiyecekleri çok abartmamak koşuluyla arzuladığınız kadar tüketebilir rahatlıkla yiyebilirsiniz.
4. Diyet bünyenize size ağır gelirse 6 günde kesip 2 Ay sonra altı gün daha uygulayabilirsiniz..

İsveç Diyeti Listesi

isveç-diyeti-uygulama-foto

İsveç diyeti listesi

Diğer Diyet Listelerimizi  Alt’daki Benzer Konulardan Bakabilirsiniz.

Siz değerli okurlarımıza özel diyet listeleri ve sağlıklı yaşam hakkında hız kesmeden direk diyetisyen doktorlarımız tarafından paylaşımlaramıza devam ediyoruz.

isvec-diyeti

İsveç diyeti

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim :

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.