Kilolu Bay ve Bayanlara Seks Tavsiyeleri

Kilolu Bay ve Bayanlara Seks Tavsiyeleri

Bir Çok Kadın ve Erkeğin kilolu sevgilisi olmuştur ve bunlarla nasıl bir ilişki içersinde nasıl bi seks hayatı olması gerektiğini tam anlayamamaktan veya bilmemekten bir süre sıkıntı çekebilir. işte o sıkıntıları cekmemeniz için önerilerimiz.

Kilolu insanlarla nasıl ilişkiye girilir

şişmanlık çoğu süre sağlıksız bir durumdur lakin kadınlar için pek aşırı açıdan tam bir trajediye dönüşebilir. Kilo problemi olan kadınlar evde, dışarıda ayrıca iş hayatında ve de sosyal yaşamda her süre sorunlarla karşılaşır, itimat bunalımları yaşarlar. Seks hayatı açısından da kilo almak kadınlar için büyük bir sorundur. Elbette ki çok kilolu kadınların da aynı normal kişiler gibi cinsel ihtiyaçları bulunmaktadır. fakat hem devinim kabiliyetlerindeki kısıtlılık hem de bedensel performanslarındaki düşüklük onların cinsel işlevlerinde büyük zorluklara neden olabilmektedir. bütün bu nedenlerden dolayı hem çok fazla kilolu olanların hem de onların partnerlerinin uymaları gereken bir takım basit kurallar olmaktadır. Bu kurallar yardımı ile cinsel yaşam sorunsuzca olarak sürdürülebilir. Cinsel aktivitede her şeyden önce iyi bir gövde direncine ihtiyaç vardır. Bu nedenle kilo derdi olan hanımların cinsel aktivitelerinde ruh, kalp ve gövde uyumuna dikkat etmeleri gerekir. Cinsel aktivite adeta bir spor gibidir ve bünyenin oldukça çok kaslarını harekete geçirir. ancak normal insana göre daha çabuk yorulan ve kalp ritmi artan kilolu bayanlarda bu tip hareketler çabucak zorlayıcı bir hal alabilir. Bu nedenle temponun yavaş olmasında, arada bir küçük molalar verilmesinde ve hareketlerde kontrollü olunmasında fayda bulunmaktadır. Cinsellik iki insanın arasında yaşanan bir olgudur. Bu nedenle partner uyumu oldukça önemlidir. çok aşırı kilo sıkıntısı olan bir bireyin partneri onun bu gibi olabilmektedir yada olmayabilir de. Bu nedenle karşı tarafın uyum arasında ve anlayışlı davranması hem birlikteliği olumlu yönden etkiler hem de cinsellikle ilgili kaygıları olan çok aşırı kilolu insanlarda güveni yerine getirir. bütün bu bilgilendirmeden sonra gelelim sizlere olan tavsiyelerimize.

kilolu-cinsel-hayat

Yastıklar en önemli dostunuzdur

Cinsel aktiviteler esnasında yatakta türlü büyüklüklerde \”yastıklar\” bulundurulması kilo problemi olan insanların yararına olur ve yastıklar belin altına yerleştirildiğinde hem o kişinin hem de partnerinin işi kolaylaşır. çok fazla kilolar seks yapılmasına asla engel değildir. kafi ki çift doğru pozisyonu bilsin. özellikle çok aşırı kilolu kadınlar için tavsiye edeceğimiz pozisyon epey bir sık başvurulan misyoner pozisyonudur. Alışılmış olan bu pozisyon, erkeğin üstte, kadınla yüz yüze olarak seviştiği pozisyondur. Kilo sıkıntısı olan hanımların çoğu bu pozisyonu beğenirler. Misyoner pozisyonu pozisyonlar içinde en üretken olanıdır. Kadının gevşemesini, daha çok zevk almasını sağlar ve erkeğin alt karın darbelerine yardımı olur. tıpkı sürede karşılıklı şekilde çiftlerin birbirini okşamalarına ve öpüşmelerine daha uygundur. Birleşme daha üretken, daha zevkli ve daha duygusal olabilmekte. Bu pozisyonda belin altına alınan küçük bir yastıkla kişi sorunsuz olabilir. Bacakların hafifçe yanlara açılması da birleşme esnasında doğru bir açı yakalanmasına ve partnerin sorunsuzca bir şekilde girişine yardımcı olabilmekte.

Diz-dirsek pozisyonu nasıl olmalı

Kilo sıkıntısı olan kadınlara önerilen bir öteki pozisyon da ‘dört ayak pozisyonu’ denilen diz-dirsek pozisyonudur. Bu pozisyonda hanım erkeğin önünde dizlerinin ve ellerinin üstüne çöker. Bu pozisyon, çifte cinsel ilişkinin şiddetini ve süresini denetleme olanağı sağlar. hanım erkeğin ağırlığından kurtulmuş olduğundan kalçasıyla darbeler yapabilir ve birleşmenin derinliğini duyabilir. benzeri pozisyonları düşünmek elbette çiftin hayal gücüne kalmıştır. Yeni duygular tatma tutkusu, kişilerin çoğunu cinsel birleşmede mümkün olan yüzlerce pozisyonu denemeye itmektedir. nedeni ise cinsellik, rahatlamış ve gevşemiş bir durumda, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, keyif alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir biçimde boşalabilme ilim ve sanatıdır. ancak unutulmaması gereken şu ki, her ne biçimde olursa olsun her zaman bedensel vücut özellikler ve performans göz önüne alınmalıdır kesinlikle.

kilolu kadınla nasıl ilişkiye girilir

kilolu erkekle nasıl ilişkiye girilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.