Leke Tedavisi ve Kimyasal Peeling Uygulaması!

Leke Tedavisi ve Kimyasal Peeling Uygulaması!

Leke tedavisi ve kimyasal peeling uygulaması!

Leke Tedavisi Ankara başta olmak üzere diğer il ve ilçelerimizde de özel kliniklerde ve hastanelerde özel lazer sistemleri ve diğer alternatif yöntemler sayesinde kolaylıkla tedavi edilebilmektedir. Lekeler cilt üzerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak meydana gelen Koyu renkli oluşumlardır. Hatta bazen bu lekelenmeler genetik olarak doğuştan da olabilmektedir.

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Leke tedavisi Ankara kliniğimizde genellikle lazer yöntemleri ile yapılmaktadır. Doktorumuzun önerisi ile lazer ile yapılan leke tedavileri diğer yöntemlere göre çok daha etkili ve başarılı sonuçlar sunmaktadır. Lazer ışınları ile dağıtılan pigmentler sayesinde, uygulama esnasında derinin kendisini yenilemesi ve iyileştirmesi ve aynı zamanda deri rengine uygun hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Lazerle Leke Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır ?

Vücudumuzun her bölgesine lazer ile leke tedavisi güvenle uygulanabilmektedir. Örnek vermek gerekirse yüzler, eller, dekolte bölgesi, bacaklar vb. Diğer alanlarda uygulanabilmektedir.

Leke Tedavisi Kimlere Ugulanabilir ?

Gebelik, emzirme süresi, ergenlik, adet döneminde olma ve bazı ilaçların kullanılması durumunda leke tedavisinin yapılması önerilmemektedir.

Ankara Kimyasal Peeling alanında da oldukça donanımlı kliniklere ev sahipliği yapmaktadır. Doktorumuz Buket Yıldırım’ın kliniğinde de lekelerin tedavisinde tercih edilen bir diğer yöntem olan kimyasal peeling uygulaması eskiden olduğu kadar acılı olmadan güvenle uygulanabilmektedir. Ancak yine de bilinmelidir ki kimyasal peeling uygulaması en son alternatifler arasında yer almaktadır.

Ankara Kimyasal Peeling konusunda son derece başarılı sonuçlara imza atmış illerimizden biridir. Ancak burada hekimin bu alandaki tecrübesi ve ekibi ile koordineli doğru bir çalışma gerçekleştirmesi de son derece önemlidir. Kimyasal peeling uygulaması bir veya birkaç kimyasal ajanın deriye uygulanması sayesinde deride çeşitli derinliklerde kontrollü hasar oluşturulması ve buna bağlı olarak da sağlıklı bir derinin ortaya çıkmasını sağlayan bir yöntemdir.

Kimyasal peeling seansları ve süreci!

Kimyasal peeling uygulama seansları tedavi edilecek bölgenin büyüklüğüne göre ortalama 30 – 60 dk sürmektedir. Ayrıca seans sayıları da kişiden kişiye, ciltteki soruna ve uygulama türüne göre değişiklik göstermektedir. Www.drbuketyildirim.com internet sitemizden leke tedavileri ve yöntemleri ile ilgili dilediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.