Merakla Beklenen Testere 8 Jigsaw Yayınlandı

admin

Yazarın şu ana kadar yazılmış 685 makalesi bulunuyor.

Testere 8 Jigsaw Efsanesi Full Yayınlandı

Serisinin 8. filmi olma özelliğine sahip olarak bir çok seyirciden tam not alan Testere: Jigsaw Efsanesi 3 Kasım 2017 tarihinde vizyona giriyor. 1 saat 32 dakika kadar seyircilere hem merak hem de korku yaşatacak olan filmin başrollerinde Mat Passmore, Tobin Bell, Cullum Keith Rennie, Hannah Emily Anderson, Cle Bennett, Laura Vandervoort, Mandela Van Peebles, Brittany Allen, Josiah Black, Michael Boisvert, Shaquan Lewis Ve Atilla Sebasy oyunculuğu paylaşıyor. Filmin yönetmenliğini Michael Spierig ve Peter Spierig yapıyor. Film Amerika Birleşik Devletleri Yapımı olarak sinema sahnelerine taşınıyor. Ayrıca Tek Parça Film izleyebileceğiniz film siteleri genel olarak fazla olsa bile biz sizlere 1080p izleme olağanı veren sitemizi tavsiye ediyoruz.

Testere: Jigsaw Efsanesi Filminin Konusu

Tüm dünyada büyük ses getiren Testere serisinin 8. Filmi olan Testere: Jigsaw Efsanesi bu filmdeki özel konusu ile de seyircileri sinema sahnelerinde büyülenecek gibi gözüküyor. Bir çok kişinin beğenerek izlediği korku filmlerinin baş yapıtlarından olan Testere serisi neredeyse her yıl yenisinin yapılıp yapılmayacağı hakkında sorgulanıyor. Birde sitemizde yaklaşık üç adet Testere Jigsaw makalesi bulunuyor bunlar tamamen ve bilgilendirici özgün paylaşımlardan filmin detayları hakkında daha önce aradığınız her şey mevcuttur, diğer filmleri de 720p izleyebilirsiniz.

Bir seri katilin hikayesinin anlatıldığı filmde, katilin öldürdüğü kişilere hayatın önemini ve değerini anlatma gibi bir takıntısı bulunmaktadır. Öldürmek istediği kişilere bir takım oyunlar sunarak hayatta kalma şansı tanıyan katil her insanın canı pahasına hayatından ve geleceğinden neleri feda edebileceğini kanıtlamaya çalışmaktadır. Masum insanlar ile bir katilin arasında oynanan kedi fare oyunu olarak değerlendirilen Testere serisinde bir çok ölümcül oyun insanı hem korkmaya hem de düşünmeye zorlamaktadır. Türkiye’de halen vizyonda bulunan bu film Jestere 8 Jigsaw Efsanesi izlemek istiyorsanız makalemizde bulunan siteyi ziyaret ederek 1080p film izlemenin tadını çıkarın.

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.