Online Diyet Nedir, Zayıflatır Mı?

Online Diyet Nedir, Zayıflatır Mı?

Online Diyet Nedir, Zayıflatır Mı?

Artık günümüzde internetin “her şeyimiz” olduğu gerçeğini, neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı internetten karşılayabildiğimiz gerçeğini kabul ediyoruz. Milyonlarca bilgiye, hemen her konuda yardıma bir tıkla ulaşabiliyoruz. Zaten günümüzün hızlı ve yoğun iş ve sosyal yaşamında bundan başka bir çözüm de düşünülemezdi. Trafikte saatler harcayarak ulaşılabilecek pek çok veri saniyeler içinde bilgisayarımızın, telefonumuzun ekranında mevcut oluyor. İşte bunun bir sonucu olarak da sağlıklı beslenme, diyet, kilo verme gibi sorunlara da internet üzerinden, online olarak çözüm bulunabilmesi kaçınılmazdı. Evinizin, işyerinizin konfodvrunda uzman bir diyetisyenle iletişime geçip size en uygun diyet programını öğrenmek ve bunu uygulamak artık mümkün.

Online diyet nedir?

Online diyet, uzman diyetisyenlerin platformuna kayıt olarak, boy, kilo, yaş ve sağlık durumuna ait bazı verileri diyetisyenlerle paylaşarak kilo vermek adına en uygun yardımı alabilme platformudur. Kilo vermek için ille de trafikte saatler harcayarak, iş zamanınızdan çalarak diyetisyenin ofisine gitmeye gerek kalmadan, online olarak sağlıklı ve doğru beslenmeye dair yardım alınabiliyor. Online diyet ile kişiye özel beslenme programları hazırlanıyor, uzmanlar ana öğünlerden, atıştırmalıklara kadar her bir yiyeceği en ince ayrıntısına kadar listeliyor. Bu sayede kişi ne zaman, neyi, ne kadar yemesi gerektiğini biliyor. Aynı zamanda hem yine online olarak internet üzerinden hem de telefon aracığıyla uzmanlarla görüşerek sorulara yanıt bulmak, yardım alabilmek mümkün oluyor.

Online diyetin faydaları nelerdir?

  • Online diyet zamandan tasarruf etmenizi sağlar!

Günümüzün iş ve trafik koşullarını değerlendirdiğimizde, düzenli olarak bir diyetisyene gitmek, devam edebilmek uzun bir zaman gerektirebiliyor. Hatta bu zamandan tasarruf edebilmek adına, büyükşehirlerde yaşayan pek çok kişi aslında çok da tercih etmediği yakında bulunan diyetisyenlere gitmek durumunda kalıyor. Hem en iyi diyetisyenlerden yardım almak hem de bunun için fazla zaman harcamak istemeyenler için online diyet çok doğru bir çözümdür.

  • Online diyet telefonla ve internetle yardım alma imkanı sunuyor!

Bir diyetisyenin bürosuna gidebilmek, onunla görüşebilmek için uzmanın müsait olduğu zamanda randevu almak gerekiyor. Yoğun çalışma temposundaki kişilerde ise çoğu zaman bu zamanı ayarlamak pek mümkün olmayabiliyor. Online diyette ise diyetisyen, size bir telefon ya da bir tık uzaklıkta olduğu için hemen her an yardım almak mümkün.

  • Online diyette size özel bir beslenme programı her daim elinizde oluyor!

Online diyette uzmanların kişiye özel hazırladıkları beslenme programı yıllar geçse de saklı kalıyor. Online diyet uzmanları tarihleri belirlenmiş, sıraya sokulmuş, düzenlenmiş beslenme programlarını mail üzerinden gönderdikleri için size en uygun beslenme programı her zaman elinizin altında olacak.

  • Online diyette kaçamak yapmaya fırsat yok!

Uzmanlar; her gün danışanlarını mail, mesaj ve Whatsapp uygulaması üzerinden takip ediyor. Günlük olarak tüketilen besinlerin hepsini danışan, uzmanla paylaşıyor. Zaten ayrıntılı olarak bir beslenme programı hazırlandığından kişi ekstra atıştırmalıklara gerek duymuyor, bir de danışana yedikleri hakkında bilgi vereceğini de hesaba katıp kaçamak yapmaktan uzak duruyor.

  • Online diyette öğün saatlerini kaçırmak yok!

Online hizmet veren bu diet programı hem kişinin gün içinde yediklerini takip ediyor hem de öğünleri mutlaka hatırlatıyor. Günün yoğunluğundan, karmaşasından ara öğünleri kaçırma riski bulunan kişiler de sık sık yapılan hatırlatmalarla öğünlerini takip edebiliyor.

  • Online diyet tüm dünyaya hizmet veriyor!

Online diyette zaman, mekan kısıtlaması yok. Dünyanın her yerinde, internet erişiminin olduğu her yerde online diyete katılmak mümkün. Sadece internet sayesinde en iyi diyetisyenler evinize kadar geliyor.

  • Diyetisyen ücreti düşüyor!

Ofiste görüşmeye dayalı diyetisyen programlarına harcanan paranın neredeyse yarısı kadar bir ücretle online diyet hizmeti almak mümkün. Online diyet ile hem gün içinde defalarca telefonla ve maille hizmet alabilir hem de uygun bir ücret ödeyip zayıflamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kaynak: http://renklidiyet.com/online-diyet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.