Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada köpek görmek genel anlamda sadakatle tabir olunur. Zenginliğe, bolluğa, ferahlığa delalet edilen rüya, görülme şekline de bağlı anlamında farklılık gösterir.

Rüyada köpek beslemek ve sevmek

Rüyada köpek besleyen kimse gösterişi seven, zevki sefaya düşkün biri olarak tanımlanır. Süs köpeği besleyen kimse ise eşiyle ya da sevgilisiyle arasının iyi olmadığına ve tatsızlıkların yaşanabileceğine işaret eder. Uysal ve evcil bir köpeği beslediğini ve baktığını gören rüya sahibi oldukça merhametli, kendini ve her türlü canlıyı seven bir kimse olarak tanımlanır. Rüyada beslediği köpek tarafından ısırıldığını ve yaralandığını gören kişi düşmanları tarafından büyük bir zarar görebilir ve derin acılar yaşayabilir.

Rüyada köpek yavrusu görmek

Akıllı ve sevimli bir çocukla tabir olunur. Görülen köpek beyaz ise çocuk mümin siyah ise ailenin büyüğüdür. Rüyada köpeğin yavrusunu emzirdiğini görmek, rüya sahibinin çocukları tarafından hayır ve güzellikler göreceğine işaret eder.

Rüyada köpek öldürmek

Rüyada köpek öldürdüğünü gören kimse düşmanları karşısında zafer kazanacağına işarettir. Yaptığı bir işte başarılı olacağını, ailede sözü geçeceğini, çevresinde hürmet ve saygı göreceğini gösterir. Köpek kesmekte aynı anlama gelir.

Rüyada köpek havlaması

Rüyada köpek havlaması boş ve fuzuli sözlere işarettir. Fesatlığa, düşmanlığa, dedikoduya ve iftiraya delalet eder. Rüyayı gören kimsenin arkasından konuşulduğuna ve kıskanıldığına işaret eder. Sürü halinde köpek havlaması bütün isteklerin ve duaların kabul olacağına çok istenilen bir şeyin kabul olacağını gösterir.

Rüyada köpek ısırması

Rüyada köpeğin kendisini ısırdığını görmek aile ya da yakın çevreden gelecek sıkıntılı ve olumsuz durumlara alamettir. Yakın arkadaşınızla ters düşeceğinize, iş hayatında rakipleriniz tarafından başarılı işlerinizin engellenerek zarara uğratılacağına işarettir. Rüyada köpek görmek ve onun  ısırması tamamen kötüye yorulur ve hayır görülmez. Hasetliğe, fesatlığa, yalana, dedikoduya ve fena işlere yorulur.

Rüyada köpek saldırması

Rüyada köpek saldırması yabancı bir kimseden zarar görmeye yakın zamanda belaya bulaşmaya, varını yoğunu ve huzurunu kaybetmeye delalet eder. Başkaları yüzünden sıkıntılı ve zor günler geçirip, kendisini üzecek kayıplar yaşaya bileceğinizi işaret eder.

Rüyada köpek eti yemek

Rüyada köpek eti yediğini görmek düşmanını alt etmeye ve kazandığı başarının ödülünü yemeye işaret edilir. Köpek eti düşman malına, o etten yemek ise düşmana galip gelmeye delalet eder. Diğer bir yandan köpeği keserek onun etini yediğini gören kimse haksız kazanç ve haram mal elde edebilir.

Rüyada köpekle konuşmak

Rüyayı gören kişi iş veya özel hayatında davranışlarını gizleyerek iyi bir insanmış gibi görünmeye çalışır. Kendini gizleyerek insanların onu kusursuz görmesini ister ve böylece daha başarılı olacağına inanır.

Rüyada köpek almak

Rüya sahibinin kendisine köpek aldığını görmek arkadaşlarıyla ve çevresiyle hoş sohbetler etmesine yorumlanır. Köpek hediye edilmesi aile arasında kısa süreli geçimsizliğe ve ayrılığa işaret eder.

Ayrıca rüya yorumları (tabirleri) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. > (Rüya Yorumları)

Kaynak: Diyanet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.