Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek Nedir? Nasıl Yorumlanır

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir, neye işarettir aslında pek çok anlamda yorumlanabilir. Genellikle düşman, saltanat, beylik, kadın, çocuk, başarı, hırs, güç olarak yorumlanır. Çalışma hayatında karışıklığa, sıkıntıya, zor işlerle mücadele etmeye yorulan bu durum, özel hayatta maddi durumun güçleneceğine, ailevi hayatta yenilikler ve güzellikler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Yılan Öldürmek

Rüyada yılanla boğuşarak onu öldürmek düşmanınızı bertaraf edip yeneceğinize işaret eder. Rüyada yılanı keserek öldürmek de düşmana karşı kazanılan bir zafer olarak yorumlanır. Yine rüyasında yılanı korkamadan elinde tutan kişinin de kıza zamanda evleneceğine, nasibinin açılacağına delalet eder.

Rüyada Yılanın Isırdığını (Sokmasını) Görmek

İslami rüya tabirinde yılan ısırması düşmandan gelecek zarar olarak görülür. Yine yılan, akrep gibi zehirli hayvanlar tarafından ısırılan kişinin haram mal kazandığına işaret eder. Kısaca rüyada yılan tarafından ısırıldığını gören kimsenin düşmanlarıyla mücadele edeceğine, sıkıntı ve üzücü dönemlere gireceğine işaret eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüyada yılanı evinde gören kişi ev halkından biriyle problem yaşayabilir, ondan kıskançlık, hasetlik, düşmanlık görebilir. Büyük kavgalar olmasa dahi canınızı sıkabilir, arkanızdan dedikodunuzu yapabilir. Eğer rüyada yılanı dışarıdan eve kendiniz soktuysanız o zaman da arkadaş çevrenize dikkat etmeli ve özel durumlarınızı, zayıf noktalarınızı onlara anlatmamalısınız. Eğer rüyada evinizde birden çok yılan görüyorsanız bu da evinizde günah işlemeye meyilli insanların olduğuna işaret eder.

Rüyada Yılandan Korkmak

Rüyada gördüğünüz yılandan korkuyorsanız, düşmanlarınızın ve sizi çekemeyen arkadaşlarınızın kötülüklerinin size dokunamayacağına işaret eder.

Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuştuğunu gören bir kişi düşmanıyla ya da uzun süre kırgın olduğu bir arkadaşıyla barışacaktır. Yine başka anlamları olan bu durum menfaatinize gelişecek işlere, başarıya delalet eder. Rüyada yılanın size kötü sözler söylediğini duyarsanız bu da düşmanlarınızla yeniden tartışma içine gireceğinizin işaretidir.

Rüyada Yılan Beslemek

Rüyada yılan beslediğini gören kişi herhangi bir alanda ilerleme, başarı ve güzellikler yaşayacağı anlamına gelir. Çalışma hayatında terfi edebilir, zam alabilir, özel hayatında yeni biriyle tanışabilir, evliliğe yorulabilir.

Rüyada Yılan Zehirlenmesi

Rüyada yılan sizi sokmuşsa ve sizi zehirlemişse düşmanınızdan büyük bir darbe yiyeceğinize işaret eder. Olumsuz durumlarla karşılaşılacağına ve işlerin kötü gideceğine yorulur.

Rüyada Görülen Yılanın Psikolojik Yorumu

Rüyada yılan görmek, yılan tarafından ısırılmak gizli korkularınızın ve endişelerinizin olduğunu gösterir. Hayatınızda her şey yolunda gitse de içten içe korktuğunuz ya da huzursuz olduğunuz durumlar olabilir. Rüyada gördüğünüz yılan, bilinçaltınızdaki bu korkularınızı fark etmeniz ve gerekli önlemleri almanız gerektiğinin habercisidir. Yine rüyada yatak üzerinden görülen yılan günahları, kötü, tehlikeli ve yasak ilişkileri simgeler. Özel hayatınızla ilgili yaşadığınız olumsuz durumlarla alakalıdır. Pozitif olarak şifa, başarı, bilgi ve yükselişi temsil eder. Bu durum kendini yenileme ve olumlu bir dönüşümün göstergesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.