Vaser Liposuction (Yağ Aldırma) Yöntemi Nedir? Özelikleri

Vaser Liposuction (Yağ Aldırma) Yöntemi Nedir? Özelikleri

Vaser Liposuction Yöntemi

Herhangi bir ağrı ya da acı olmadan ve tamamen profesyonel bir şekilde kısa sürede gerçekleştirilen vaser liposuction operasyonu günümüzde en fazla kullanılan yöntemlerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Uzaktan gönderilen özel lazer ışınları kapsamında gerçekleştiren bu hizmet için tamamen güvencesinde ve son teknoloji cihazlar altında Operatör Doktor Leyla Arvas üretiminde bu estetik operasyonu gerçekleştirmek mümkündür. Bugüne kadar elde edilmiş sağlam referanslar eşliğinde yapılan bu liposuction yöntemi sayesinde yaz ayları gelmeden istenilen o fit vücudu kavuşma şansı elde edilebilir.

Aşırı kilo alma ile birlikte ortaya çıkan ya da bir takım genetik veya hormonal sorunlarla meydana gelen bölgesel yağlanma problemleri için lazer liposuction yöntemi birebir doğrudan en önemli katkıyı sağlamaktadır.

Profesyonel bir işlem altında gerçekleştirilen lazer Liposuction yöntem

Vücudun farklı noktalarında bölgesel yağlanma oluşmakta ve kişinin fiziksel olarak kötü bir görünüme bürünmesine neden olabilmektedir. Bu yağlanmaya sebep olan durum ise genel olarak dengesiz olarak meydana gelen vücudun belli bir noktasında hücrelerin birikmesi ile ortaya çıkmaktadır. Bunun içinse günümüzde son teknoloji cihazlar altında gerçekleştirilen vaser Liposuction yöntemi kapsamında ilk olarak lazer ışınları hücrelerin bulunduğu bölgeye uygulanmak suretiyle bu hücreler büyük bir oranda parçalamaktadır.

Ardından çok küçük hale gelen bu hücreler yine iki farklı yöntem kapsamında yok edilmektedir. Bunlardan biri birtakım fiziksel operasyonlar neticesinde diğeri ise tamamen doğal yollar ile vücudun hücreleri dışarı atması ile gerçekleşmektedir. Bu sayede temizlenen bölge içerisinde dengeli ve düzenli olarak yeni hücreler ortaya çıkmakta ve vücut fit bir görünüme sahip olunmaktadır.

Herhangi bir sorun yaşanmadan Liposuction yöntemi gerçekleştirir

Uygulanan lazer liposuction yöntemi sayesinde o bölge adına herhangi bir morluk ya da şişme ile birlikte kanama ya da hematom gibi problemler ortaya çıkmaz. Bölgeye gönderilen lazer vücudun o noktasına ısı yaymakta ve kan damarlarının büzüşmesi suretiyle kanamayı engellemektedir. Bütün bu işlemlerin ardından ise temizlenen bölge kapsamında hücre onarılması ve bağ dokularının daha sağlam bir şekilde ortaya çıkmasına sebebiyet verilmektedir. Ayrıca sıkılaşma da yine ilerleyen zamanlarda daha belirgin bir şekilde gözle görülmeye başlanır.

Kaynak : https://www.drleylaarvas.com/vaser-lipo.html

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Konuya Bir Cevap Yazın

Diyet | Egzersiz Hareketleri | Zayıflama | Spor | Sağlık | Zayıflama Yöntemleri | Diyet Sağlıklı Yaşam | Diyetisyen | Sağlıklı Diyet Listesi | Sağlıklı Beslenme | Kilo Verme

Site Yazarı Google +: Diyet Sağlıklı Yaşam - İletişim : iletisim@diyetsaglikliyasam.com

 

YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yazıların tüm hakları Diyet Sağlıklı Yasam Com'a aittir. Sitemizi Kaynak göstermeden kesinlikle kullanılamaz. Sitemizdeki bilgiler tamamen ön bilgilendirme öneri ve tavsiyedir. Doktorunuza sormadan kontrol yaptırmadan uygulamayın. Oluşabilecek problemlerden sitemiz sorumlu değildir.